İVEK SURDER’in Geleneksel İftar Programına Katıldı

{{ '2018-06-13 11:48:39' | moment }}

11 Haziran tarihinde İstanbul Cemile Sultan Korusu’nda yapılan iftar programına sanayi temsilcileri, eczacılık fakültesi dekanları ve öğretim görevlileri, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) yetkilileri ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı

Sağlık Ürünleri Derneği (SURDER)’in geleneksel İftar programında sektör bir araya geldi. 11 Haziran tarihinde İstanbul Cemile Sultan Korusu’nda yapılan iftar programına sanayi temsilcileri, eczacılık fakültesi dekanları ve öğretim görevlileri, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) yetkilileri ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı. İlaç, Eczacılık, Sağlık, Bilim ve Teknolojileri Vakfı (İVEK) adına iftar programında İVEK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Tokaç’ın yanı sıra  Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Eczacılar Komisyonu Başkanı Ecz. İbrahim Yavuz da katılım sağladı.

 İftar programında konuşan SURDER Başkanı Ecz. Kazım Dinç, katılımcılara teşekkür ederek, “Her yıl iftar programı ile eczacılar ile bir araya geliyoruz. Birlikte olmaktan mutluyuz” dedi. Dinç’in ardından konuşan TİTCK İlaç ve Eczacılık Başkan Yardımcısı Dr. Ali Kalkan, TİTCK’in son çalışmaları ve gelişmeleri hakkında açıklamada bulundu.
İVEK © 2016   /   Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
0212 4106040 bilgi@ivek.org.tr

Merkez Mahallesi Esenler Cd. 5/1 Sk.
No: 10/110 Bağcılar/İSTANBUL

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA