Geleneksel Tıp Atölyeleri Devam Edecek!

{{ '2013-05-27 21:23:08' | moment }}

Geleneksel Tıp Atölyeleri önümüzdeki yıllarda da gelişerek devam edecek.

Bu sene birincisi İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin organize ettiği ve Medipol Üniversitesi ile Bezmialem Üniversitesi’nin katkılarıyla tertiplenen I. Geleneksel Tıp Atölyeleri, 25 Mayıs Cumartesi günü Medipol Üniversitesi Unkapanı Kampusu’nda gerçekleşti.

 

Homeopati, Fitoterapi, Aromaterapi ve Kupa Terapisi gibi geleneksel tedavi yöntemlerinin anlatıldığı etkinlikte İVEK Akademik Kurul Başkanı Yrd. Doç Dr. Mahmut Tokaç ‘Geleneksel Tıbbın Önemi' üzerine bir konuşma yaptı. İVEK’in de sponsorları arasında bulunan atölye çalışmasında, Genç İVEK’ten de sunumlar yapıldı. Kupa Terapisi Doğal Sağlık Enstitüsü'nden Dr. Orchan Ali tarafından anlatılırken; Homeopati ve Uygulamaları Ayşe Esra Güler, Tıbbi Çay ve Çay Reçeteleri aynı zamanda Aydıner Vakfı'ndan da olan Erkam Sancaklı, ve yine aynı şekilde Aromaterapi ve Günümüzde Kullanımı ise Hakan Bağrıaçık tarafından sunuldu.

 

Bu sene birincisi düzenlenen ve önümüzdeki senelerde devam ettirilmesi düşünülen etkinliğin, sonraki yıllarda içerik olarak daha da genişleyerek devam ettirileceği belirtildi.

 

İVEK © 2016   /   Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
0212 4106040 bilgi@ivek.org.tr

Merkez Mahallesi Esenler Cd. 5/1 Sk.
No: 10/110 Bağcılar/İSTANBUL

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA